3 comentarii la „Ο δάσκαλος του νηπιαγωγείου μας…(βίντεο) – DASCĂLUL GRĂDINIŢEI NOASTRE (VIDEO)”
ELENA
Cat de frumosi ne-a creat Dumnezeu pe toti!Filmuletul acesta aduce atata candoare si bucurie incat sterge tot noroiul pe care l-am primit astazi de la adultii cu care mi-am incrucisat pasii.E un dar si multumesc pentru el!
bugean
superb,o sa va invat copii sa cante .
Cristina
Doamne, sunt atat de dulci buburuzele astea mici si scumpe! Si atat de mici. Muzica este o incantare. Sper ca si copiilor mei sa le placa si sa faca muzica. Eu ii voi incuraja. Putini stiu cata munca este insa in spatele acestui mic numar mare!
Cat de frumosi ne-a creat Dumnezeu pe toti!Filmuletul acesta aduce atata candoare si bucurie incat sterge tot noroiul pe care l-am primit astazi de la adultii cu care mi-am incrucisat pasii.E un dar si multumesc pentru el!
superb,o sa va invat copii sa cante .
Doamne, sunt atat de dulci buburuzele astea mici si scumpe! Si atat de mici. Muzica este o incantare. Sper ca si copiilor mei sa le placa si sa faca muzica. Eu ii voi incuraja. Putini stiu cata munca este insa in spatele acestui mic numar mare!